Audi A3, Porrasperä, Automaattinen
Sedan Business 1,8 TFSI 132 kW quattro S tronic, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Xenon / Lisälämmitin**
Esittely ja varustelu Audi A3, vm. 2014
10890 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Luistonestojärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sadetunnistin
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Turvatyynyt
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Avaimeton käynnistys
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 281000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 132 kW / 177 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 6.8 s |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 6.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/100km |
| Edellinen katsastus | 10.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 1945 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | GLH-340 |
Rahoitusesimerkki
10890
349
15
6.99
299
