Audi A3, Viistoperä, Automaattinen
Sportback Business Sport 2,0 TDI 110 kW S tronic, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Urheiluistuimet / Koukku**
Esittely ja varustelu Audi A3, vm. 2014
9850 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Penkinlämmittimet
- Sisätilanpistoke
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Urheiluistuimet
- Urheilullinen alusta
- Xenon-ajovalot
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
- Sumuvalot
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 234000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW / 148 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.4 s |
| Huippunopeus | 213 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 119 g/100km |
| Edellinen katsastus | 22.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | VXE-695 |
Rahoitusesimerkki
9850
349
15
6.99
299
