Audi A4, Farmari, Automaattinen
Avant Business 2,0 TDI 110 kW S tronic, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Urheiluistuimet / Navi / Lisälämmitin**
Esittely ja varustelu Audi A4, vm. 2017
10990 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Alustasarja
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kattoluukku: Panoraama
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Käynnistyksenesto
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Navigointijärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- USB
- Urheiluistuimet
- Sähkötoiminen takaluukku
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 271000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW / 148 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 9 s |
| Huippunopeus | 213 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/100km |
| Edellinen katsastus | 31.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2145 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | CNH-922 |
Rahoitusesimerkki
10990
349
15
6.99
299
