Audi A5, Viistoperä, Automaattinen
Sportback Black Edition 2,0 TDI DPF 105 kW Multitronic A, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Urheiluistuimet**
Esittely ja varustelu Audi A5, vm. 2013
7990 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Pysäköintitutka
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sumuvalot
- Urheiluistuimet
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 361000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 105 kW / 141 hp |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 127 g/100km |
| Edellinen katsastus | 29.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2090 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | MLH-509 |
Rahoitusesimerkki
7990
349
15
6.99
299
