Audi A6 Allroad, Farmari, Automaattinen
Land of quattro Edition 3,0 V6 TDI 140 kW quattro S tronic, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Ilmajousitus / BOSE*
Esittely ja varustelu Audi A6 Allroad, vm. 2016
22750 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Urheiluistuimet
- Ilmajouset
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 171000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 160 kW / 215 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 7.9 s |
| Huippunopeus | 231 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 145 g/100km |
| Edellinen katsastus | 11.12.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2520 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | NLT-213 |
Rahoitusesimerkki
22750
349
15
6.99
299
