Audi A6, Farmari, Automaattinen
Avant Business 2,0 TDI 140 kW Ultra S tronic, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Urheiluistuimet / Koukku / Xenon*
Esittely ja varustelu Audi A6, vm. 2015
13890 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sisätilanpistoke
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Urheiluistuimet
- Urheilullinen alusta
- Avaimeton käynnistys
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 182000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 140 kW / 188 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.5 s |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/100km |
| Edellinen katsastus | 27.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2355 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | GNE-470 |
Rahoitusesimerkki
13890
349
15
6.99
299
