Audi A7, Viistoperä, Automaattinen
3,0 V6 TFSI quattro S tronic 220 kW, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Comfort istuimet / LED / Kamera / BOSE**
Esittely ja varustelu Audi A7, vm. 2011
19990 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ajotietokone
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turvatyynyt
- Ilmajouset
- Sähkötoiminen takaluukku
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 199000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 220 kW / 295 hp |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 2995 cm3 |
| Keskikulutus | 8.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 190 g/100km |
| Edellinen katsastus | 23.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2335 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Sininen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | XPM-715 |
Rahoitusesimerkki
19990
349
15
6.99
299
