Audi Q7, Maastoauto, Automaattinen
3,0 TDI DPF 171 kW quattro tiptronic 7-h, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Nahat / Ilmajousitus / Xenon / Navi**
Esittely ja varustelu Audi Q7, vm. 2006
5450 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Luistonestojärjestelmä
- Kevytmetallivanteet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Pysäköintitutka
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Ilmajouset
- Sumuvalot
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2006 |
| Mittarilukema | 397000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 171 kW / 229 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 9.1 s |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 2960 cm3 |
| Keskikulutus | 10.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 282 g/100km |
| Edellinen katsastus | 24.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3120 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | NHA-899 |
Rahoitusesimerkki
5450
349
15
6.99
299
