Audi Q7, Maastoauto, Automaattinen
Business 3,0 V6 TDI 200 kW quattro tiptronic Korko alk. 1,99%! ** Lisälämmitin / Ilma-alusta / Koukku / Kamera **
Esittely ja varustelu Audi Q7, vm. 2016
28900 €
- Xenon-ajovalot
- Ilmajouset
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Monitoimiohjauspyörä
- Isofix-valmius
- Kevytmetallivanteet
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- USB
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Pysäköintitutka
- Luistonestojärjestelmä
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Bluetooth
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Navigointijärjestelmä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 219000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 200 kW / 268 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 6.3 s |
| Huippunopeus | 234 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/100km |
| Edellinen katsastus | 30.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2765 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | TZY-334 |
Rahoitusesimerkki
28900
349
15
6.99
299
