Audi Q7, Maastoauto, Automaattinen
Business 3,0 V6 TDI e-tron Quattro Tiptronic Korko alk. 1,99%! * SoH 100% / Nahat / BOSE / Kamera*
Esittely ja varustelu Audi Q7, vm. 2017
22400 €
- Navigointijärjestelmä
- Ilmajouset
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Nahkaverhoilu
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Sadetunnistin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Pysäköintitutka
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 244000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW / 255 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 6.2 s |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 1.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 48 g/100km |
| Edellinen katsastus | 17.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3185 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | XRB-110 |
Rahoitusesimerkki
22400
349
15
6.99
299
