BMW 520, Porrasperä, Automaattinen
G30 Sedan 520d A xDrive Luxury 140 kW, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Driving Assistant Plus / Nahat / Urheiluistuimet*
Esittely ja varustelu BMW 520, vm. 2017
18450 €
- Nahkaverhoilu
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kevytmetallivanteet
- Urheiluistuimet
- Vetokoukku
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointijärjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Start-stop-järjestelmä
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Matkapuhelinvarustus
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Äänentoistojärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- USB
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 268000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW / 188 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 7.6 s |
| Huippunopeus | 232 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/100km |
| Edellinen katsastus | 16.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2325 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | MMU-420 |
Rahoitusesimerkki
18450
349
15
6.99
299
