BMW 520, Porrasperä, Automaattinen
TwinPower Turbo A F10 135 kW Sedan Business, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / PDC / Xenon / Suomi-auto**
Esittely ja varustelu BMW 520, vm. 2012
6900 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Turbo
- Turvatyynyt
- Sisätilanpistoke
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 358000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW / 181 hp |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 123 g/100km |
| Edellinen katsastus | 6.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2235 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | VTZ-612 |
Rahoitusesimerkki
6900
349
15
6.99
299
