BMW X3, Maastoauto, Automaattinen
xDrive20i TwinPower Turbo A F25 SAV M Sport, Korko alk. 1,99%! ** Nahat / Kamera / PDC / Cruise / Navi / Koukku **
Esittely ja varustelu BMW X3, vm. 2013
18800 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Isofix-valmius
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Sisätilanpistoke
- Sumuvalot
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- USB
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 191000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW / 181 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.6 s |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 175 g/100km |
| Edellinen katsastus | 10.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2310 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | GOJ-643 |
Rahoitusesimerkki
18800
349
15
6.99
299
