BMW X5, Maastoauto, Automaattinen
F15 xDrive40e A Exclusive Edition, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Urheilunahat / HUD / Surround View / Navi / Koukku**
Esittely ja varustelu BMW X5, vm. 2018
19890 €
- Urheiluistuimet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Head-Up-näyttö
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kahdet renkaat
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Penkinlämmittimet
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Äänentoistojärjestelmä
- Turvatyynyt
- USB
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Älypuhelimen integrointi
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 161000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 155 kW / 208 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 6.8 s |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 3.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 77 g/100km |
| Edellinen katsastus | 5.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2980 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | GMY-765 |
Rahoitusesimerkki
19890
349
15
6.99
299
