BMW X5, Maastoauto, Automaattinen
xDrive40d A E70 SAV 225 kW, Korko alk. 1,99%! ** Nahat / Xenon / PDC / Navi / Cruise / Koukku / Kamera **
Esittely ja varustelu BMW X5, vm. 2010
13500 €
- Adaptiiviset ajovalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Ohjaustehostin
- Pysäköintitutka
- Sumuvalot
- Suksiluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- USB
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 307000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 225 kW / 302 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 6.6 s |
| Huippunopeus | 236 km/h |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 198 g/100km |
| Edellinen katsastus | 12.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2790 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | YVX-815 |
Rahoitusesimerkki
13500
349
15
6.99
299
