Ford C-Max, Tila-auto, Käsivalintainen
1,0 EcoBoost 125 hv start/stop M6 Trend Compact, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Lämpölasi / Lämpöpaketti**
Esittely ja varustelu Ford C-Max, vm. 2018
6980 €
- Ajotietokone
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Monitoimiohjauspyörä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sisätilanpistoke
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- USB
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 153000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW / 123 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 11.5 s |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 117 g/100km |
| Edellinen katsastus | 30.12.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 695 kg |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | XOA-579 |
Rahoitusesimerkki
6980
349
15
6.99
299
