Ford Focus, Farmari, Automaattinen
1,0 EcoBoost 125 hv Start/Stop A6 ST-Line Wagon, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Bi-Xenon / Koukku / Lämpölasi*
Esittely ja varustelu Ford Focus, vm. 2016
8480 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Adaptiiviset ajovalot
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Mäkilähtöavustin
- Pysäköintitutka
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sisätilanpistoke
- Start-stop-järjestelmä
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- USB
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 183000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW / 123 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 11.5 s |
| Huippunopeus | 192 km/h |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 125 g/100km |
| Edellinen katsastus | 3.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 670 kg |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | CKJ-450 |
Rahoitusesimerkki
8480
349
15
6.99
299
