Ford Focus, Farmari, Automaattinen
2,0 TDCi 115 hv PowerShift Titanium A6 Wagon, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Koukku / Lisälämmitin / Lämpölasi*
Esittely ja varustelu Ford Focus, vm. 2013
6450 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ajotietokone
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintitutka
- Pysäköintiavustin
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- USB
- Vetokoukku
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 237000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW / 114 hp |
| Huippunopeus | 196 km/h |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/100km |
| Edellinen katsastus | 11.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | LSB-821 |
Rahoitusesimerkki
6450
349
15
6.99
299
