Ford Kuga, Maastoauto, Automaattinen
2,0TDCi 163 hv PowerShift AWD Titanium, **Korko alk 1,99% / Aut AC / Cruise / Kamera / Panorama / Lämpöpaketti**
Esittely ja varustelu Ford Kuga, vm. 2014
12650 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Kattoluukku: Panoraama
- Kaistavahti
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Pysäköintiavustin
- Sumuvalot
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turbo
- Turvatyynyt
- USB
- Sisätilanpistoke
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 169000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 120 kW / 161 hp |
| Huippunopeus | 196 km/h |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 162 g/100km |
| Edellinen katsastus | 17.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | ETE-177 |
Rahoitusesimerkki
12650
349
15
6.99
299
