Hyundai Tucson, Maastoauto, Käsivalintainen
1,7 CRDi 6MT ISG Comfort, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / LED / Navi / Lämpöratti / Lämpöpaketti**
Esittely ja varustelu Hyundai Tucson, vm. 2016
9890 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sisätilanpistoke
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- USB
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turbo
- Turvatyynyt
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 256000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW / 114 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 13.7 s |
| Huippunopeus | 176 km/h |
| Iskutilavuus | 1685 cm3 |
| Keskikulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 119 g/100km |
| Edellinen katsastus | 1.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | KNJ-445 |
Rahoitusesimerkki
9890
349
15
6.99
299
