Jaguar XF, Porrasperä, Automaattinen
20d R-Sport Aut Korko alk. 1,99%! ** Meridian / Sport-Nahat / Kattoluukku / Kamera / Bi-xenon **
Esittely ja varustelu Jaguar XF, vm. 2016
14750 €
- Xenon-ajovalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Nahkaverhoilu
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sadetunnistin
- Hätäjarrutusavustin
- Mäkilähtöavustin
- Avaimeton käynnistys
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Kaistavahti
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Penkinlämmittimet
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Sähköpeilit
- Bluetooth
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Kattoluukku: Panoraama
- Katveavustin
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Turbo
- Turvatyynyt
- USB
- Äänentoistojärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 203000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 132 kW / 177 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.1 s |
| Huippunopeus | 229 km/h |
| Iskutilavuus | 1999 cm3 |
| Keskikulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/100km |
| Edellinen katsastus | 1.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | CNE-659 |
Rahoitusesimerkki
14750
349
15
6.99
299
