Kia Ceed, Viistoperä, Automaattinen
1,6 Edition 7 DCT A/T 5-ovinen, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Navi / Lämpöratti / Seuraava katsastus 8/2027**
Esittely ja varustelu Kia Ceed, vm. 2018
12990 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Navigointijärjestelmä
- Sumuvalot
- Pysäköintitutka
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Turvatyynyt
- USB
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 128000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 99 kW / 133 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 10.8 s |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Iskutilavuus | 1591 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 136 g/100km |
| Edellinen katsastus | 5.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1840 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | VZM-213 |
Rahoitusesimerkki
12990
349
15
6.99
299
