Land Rover Range Rover Evoque, Maastoauto, Automaattinen
2,2 SD4 Dynamic A 140 kW, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Adapt. Cruise / Nahat / Meridian / Koukku / Kamera / Tutkat**
Esittely ja varustelu Land Rover Range Rover Evoque, vm. 2014
16750 €
- Mäkilähtöavustin
- Audio-liitäntä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Nahkaverhoilu
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Sähkötoiminen takaluukku
- USB
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 216000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW / 188 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.5 s |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Iskutilavuus | 2179 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/100km |
| Edellinen katsastus | 16.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | UOG-518 |
Rahoitusesimerkki
16750
349
15
6.99
299
