Lexus IS, Porrasperä, Automaattinen
300h Comfort Aut 133 kW, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Xenon / Peruutuskamera / Parkkitutkat**
Esittely ja varustelu Lexus IS, vm. 2016
15450 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Isofix-valmius
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Käynnistyksenesto
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 244000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 133 kW / 178 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.3 s |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Iskutilavuus | 2494 cm3 |
| Keskikulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 107 g/100km |
| Edellinen katsastus | 12.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2145 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | RTP-773 |
Rahoitusesimerkki
15450
349
15
6.99
299
