Mazda 6, Farmari, Automaattinen
Sport Wagon 2,2 (175 hv) SKYACTIV-D Luxury 6AT, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Nahat / Navi / Kamera / BOSE**
Esittely ja varustelu Mazda 6, vm. 2013
8990 €
- Kaistavahti
- Mäkilähtöavustin
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kahdet renkaat
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sisätilanpistoke
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Turbo
- Turvatyynyt
- USB
- Vetokoukku
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 254000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 129 kW / 173 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.4 s |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| Iskutilavuus | 2191 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 129 g/100km |
| Edellinen katsastus | 13.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | FML-589 |
Rahoitusesimerkki
8990
349
15
6.99
299
