Mercedes-Benz CLA, Farmari, Automaattinen
180 A Shooting Brake Star Edition AMG, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / LED / Peruutuskamera / Lämpöpaketti**
Esittely ja varustelu Mercedes-Benz CLA, vm. 2019
21890 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sisätilanpistoke
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Älypuhelimen integrointi
- Äänentoistojärjestelmä
- Urheiluistuimet
- Urheilullinen alusta
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 90000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW / 121 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.8 s |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1595 cm3 |
| Keskikulutus | 8 l/100km |
| Co2-päästöt | 169 g/100km |
| Edellinen katsastus | 30.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 1955 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | CLZ-725 |
Rahoitusesimerkki
21890
349
15
6.99
299
