Mercedes-Benz E, Porrasperä, Automaattinen
300 e A Business Avantgarde EQ Power, **Korko alk. 1,99% / Distronic + / Comand / LED / Nappanahat / HUD / SoH 92%**
Esittely ja varustelu Mercedes-Benz E, vm. 2019
22980 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Adaptiiviset ajovalot
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Head-Up-näyttö
- Isofix-valmius
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Kaistavahti
- Kattoluukku: Panoraama
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Kevytmetallivanteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Navigointijärjestelmä
- Nahkaverhoilu
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Turvatyynyt
- Äänentoistojärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- USB
- Nopeusrajoitus -tunnistin
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 170000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 155 kW / 208 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 5.7 s |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 1991 cm3 |
| Keskikulutus | 1.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 42 g/100km |
| Edellinen katsastus | 29.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2650 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | XTA-957 |
Rahoitusesimerkki
22980
349
15
6.99
299
