Mercedes-Benz GLE 43 AMG, Coupé, Automaattinen
Coupé 4Matic, **Korko alk 1,99% / Nappanahat / Distronic+ / LED / Panorama / Comand / 360 Kamera / EasyPack**
Esittely ja varustelu Mercedes-Benz GLE 43 AMG, vm. 2015
44900 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ilmajouset
- Isofix-valmius
- Urheiluistuimet
- Sadetunnistin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Hätäjarrutusavustin
- Mäkilähtöavustin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Monitoimiohjauspyörä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Kaistavahti
- Kattoluukku: Panoraama
- LED-ajovalot
- Käynnistyksenesto
- Kevytmetallivanteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähköpeilit
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- USB
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Katveavustin
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupe |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 222000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 270 kW / 362 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 5.7 s |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 2996 cm3 |
| Keskikulutus | 8.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 209 g/100km |
| Edellinen katsastus | 11.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2880 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | LOC-745 |
Rahoitusesimerkki
44900
349
15
6.99
299
