Skoda Octavia, Farmari, Automaattinen
Combi 1,2 TSI Elegance DSG A, *Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Vetokoukku / Kattokaiteet / Xenon / Lämpöpaketti*
Esittely ja varustelu Skoda Octavia, vm. 2015
11890 €
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sisätilanpistoke
- USB
- Keskuslukitus: Avaimeton
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 149000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW / 103 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 10.6 s |
| Huippunopeus | 193 km/h |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 115 g/100km |
| Edellinen katsastus | 27.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 630 kg |
| Kokonaismassa | 1847 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | CTC-549 |
Rahoitusesimerkki
11890
349
15
6.99
299
