Volkswagen ID.5, Maastoauto, Automaattinen
Pro Performance FastLane 150 kW, akku 77 kWh, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / LED / ACC / Lämpöpumppu / BMS SoH 97%**
Esittely ja varustelu Volkswagen ID.5, vm. 2022
23880 €
- Kevytmetallivanteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaistavahti
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- LED-ajovalot
- Hätäjarrutusavustin
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Navigointijärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Sadetunnistin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Pysäköintitutka
- Pysäköintiavustin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- USB
- Älypuhelimen integrointi
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 132000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 150 kW / 201 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.4 s |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Edellinen katsastus | 30.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2650 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | EUK-260 |
Rahoitusesimerkki
23880
349
15
6.99
299
