Volvo V90, Farmari, Automaattinen
T8 TwE AWD Momentum A, **Korko alk. 1,99% / Navi / Adapt. Cruise / VOC / Kamera / LED / Vetokoukku / Lisälämmitin**
Esittely ja varustelu Volvo V90, vm. 2020
21400 €
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Kevytmetallivanteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaistavahti
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Katveavustin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Navigointijärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintitutka
- Pysäköintiavustin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Älypuhelimen integrointi
- Sähkötoiminen takaluukku
- USB
- Adaptiiviset ajovalot
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 172000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 288 kW / 386 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 5.3 s |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 2.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 47 g/100km |
| Edellinen katsastus | 10.1.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2620 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | SPE-591 |
Rahoitusesimerkki
21400
349
15
6.99
299
