Volvo XC60, Maastoauto, Automaattinen
D3 R-Design A 120 kW, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Cruise / Nahat / Xenon / Park Pilot / Vetokoukku / Lisälämmitin**
Esittely ja varustelu Volvo XC60, vm. 2011
13450 €
- Audio-liitäntä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaarrevalot
- Luistonestojärjestelmä
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Nahkaverhoilu
- Mäkilähtöavustin
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- USB
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turbo
- Turvatyynyt
- Tavaratilan turvaverkko
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 251000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 120 kW / 161 hp |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 179 g/100km |
| Edellinen katsastus | 18.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Ovien lkm | 4 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | ERB-685 |
Rahoitusesimerkki
13450
349
15
6.99
299
