Volvo XC60, Maastoauto, Automaattinen
D4 AWD Business A 140 kW, **Korko alk. 1,99% / Aut AC / Adapt. Cruise / LED / Vetokoukku / Navi / Lisälämmitin**
Esittely ja varustelu Volvo XC60, vm. 2018
20890 €
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaistavahti
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- LED-ajovalot
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointijärjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintiavustin
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- USB
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Sähkötoiminen takaluukku
Laatuautot.fi Lohja
ma-pe: 10.00-18.00, la: 10.00-14:00
Muina aikoina avoinna sopimuksen mukaan!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 335000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW / 188 hp |
| Kiihtyvyys 0–100km/h | 8.8 s |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 179 g/100km |
| Edellinen katsastus | 14.1.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
| Ovien lkm | 5 |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteritunnus | XOK-978 |
Rahoitusesimerkki
20890
349
15
6.99
299
